Karrier

Ingatlan tanácsadó

Ingatlan irodánk (nem franchise) Szeged és aglomerációja területén tucatnyi tanácsadóval többszáz ingatlan értékesítését kezeli egyedileg kialakított nagy hatékonyságot biztosító rendszerrel. E fiatalos, ambiciózus, magas szintű szaktudással rendelkező csapatunk bővítéséhez várjuk azok jelentkezését, akik Szeged legjobb ingatlanos csapatához kívánnak tartozni. Építse saját vállalkozását velünk, legyünk partnerek.

Üzleti szemléletünk, értékesítési és marketing filozófiánk, egyéni megjelenésünk, akcióink, tapasztalatunk segíti biztos jövője megalapozását. Azok jelentkezését várjuk, akik eddig megszerzett tapasztalataikat, felkészültségüket kamatoztatva dinamikus munkavégzéssel erőfeszítéseiknek megfelelő jelentős jövedelmet kívánnak maguknak biztosítani. Lépjen ki az alkalmazotti közegből, biztosítson magának a munkavégzésével arányos jövedelmet, váltson most!

Megpályázandó állás főbb feladatai:

-          eladó, kiadó ingatlanok felkutatása

-          megbízások alapján ingatlanok értékesítése, kiadása

-          ügyfelekkel napi szintű kapcsolattartás

-          projektek önálló, teljeskörű kezelése

Jelentkezővel szembeni elvárásunk:

-          teljes embert igénylő feladat vállalása

-          eredmény és sikerorientáltság, hosszútávú elkötelezettség

-          feszes, érdekes, sokrétű munka a teljesítménnyel egyező jövedelemért

-          jó kommunikációs készség, empátia, agilitás

-          jó megjelenés, ápolt, megnyerő külső, pozitív kisugárzás

-          ingatlan értékesítés (közvetítés) terén szerzett tapasztalat

-          szakirányú képzettség

-          vállalkozói jogviszony vállalása,

Amit a pályázónak biztosítunk:

-          magas szintű, folyamatos képzés gyakorlati tapasztalatok alapján

-          korszerű, teljeskörű infrastruktúra, jól felszerelt irodában

-          kötetlen időbeosztás, vállalkozói szabadság

-          családbarát, csapatként dolgozó kollektíva

-          folyamatos, teljeskörű adminisztrációs háttértámogatás

-          hirdetési csomag, marketing

A csapatba azokat várjuk, akik:

-          vállalkozni akarnak, de egyedül nem mernek, nem lehetnek eredményesek

-          szeretnek, és akarnak önállóan dolgozni, kreativitásukat kiteljesíteni

-          a változatos, sokrétű munkát preferálják egyéni időbeosztással

-          megérzik a lehetőséget, kedvelik a kihívásokat

-          teljesítményorientált közegben képesek dolgozni

-          hozzá kívánnak járulni egy sikeres kollektíva működéséhez

Munkavégzés helye: Szeged

Döntött: jelentkezzen az állásra: iroda@bonanzaingatlan.hu fényképes önéletrajzával

Gyorskereső